AVÍZO - Letný Biblický Tábor

Obrázok k článku
Letný biblický tábor je určený pre deti príslušníkov (aj bývalých) a zamestnancov OS SR, PZ SR, ZVJS SR. Je zameraný na posilnenie kresťanského povedomia v duchu ekumenických zásad. Zároveň chceme prežiť aj spoločné chvíle pri športových, turistických, náučno-poznávacích a kultúrnych akciách.

LBT organizujeme v prekrásnom prostredí misijného strediska ECAV Matejková v Brezovej pod Bradlom v termíne 9. - 16. júla 2016. LBT, sa môžu zúčastniť deti vo veku od 11 – 17 rokov / v deň nástupu musí dovŕšiť 11. rok života a nesmie dovŕšiť 17. rok života/. Maximálny počet účastníkov je 50.

Dieťa sa stáva záväzne prihlásené na LBT pri odovzdaní (odoslaní) prihlášky najneskôr však do 15. júna 2016. Záväznú prihlášku je potrebné zaslať poštou alebo mailom na adresu david.vargaestok@mil.sk. Všetky podrobné informácie a prihláška nájdete TU: formát PDF DOCX.

Cena za pobyt v LBT v chatkách, je 105,- €. V cene účastníckeho poplatku je zahrnuté ubytovanie a miestna daň za ubytovanie, stravovanie 5x denne, denný pitný režim, non-stop služby inštruktorov, zdravotníka, organizátorov, materiál  na aktivity a ceny do súťaží. Dopravu do/z LBT zabezpečujú rodičia /resp. zákonní zástupcovia/ účastníka.

Autor: ueps, Foto: ueps - Dátum: 01.04.2016
Hodnotenie:
Čítanosť: 308


Skočiť na hlavné menu


Skočiť na hlavné menu