AVÍZO - Letný biblický tábor pre deti od 11-17 rokov

Obrázok k článku
Letný biblický tábor je určený pre deti príslušníkov (aj bývalých) a zamestnancov OS SR, PZ SR, ZVJS SR. Je zameraný na posilnenie kresťanského povedomia v duchu ekumenických zásad. Zároveň chceme prežiť aj spoločné chvíle pri športových, turistických, náučno-poznávacích a kultúrnych akciách.

LBT organizujeme v prekrásnom prostredí misijného strediska ECAV Matejková v Brezovej pod Bradlom. LBT, sa môžu zúčastniť deti vo veku od 11 – 17 rokov / v deň nástupu musí dovŕšiť 11. rok života a nesmie dovŕšiť 17. rok života/. Maximálny počet účastníkov je 50.

Záväznú prihlášku je potrebné zaslať poštou alebo mailom na adresu david.vargaestok@mil.sk.

Prihláška na LBT vo formáte pdf a docx.

Dopravu do/z LBT zabezpečujú rodičia účastníka, ale rovnako bude zabezpečená autobusom z vopred stanovených miest nástupu do miesta LBT a späť.

Cena za pobyt v LBT v chatkách, je 99,- €. V cene účastníckeho poplatku je zahrnuté ubytovanie a miestna daň za ubytovanie, stravovanie 5x denne, denný pitný režim, non-stop služby inštruktorov, zdravotníka, organizátorov, materiál  na aktivity a ceny do súťaží. Preprava autobusom z vopred stanovených miest nástupu do miesta LBT a späť.

Autor: ueps, Foto: ueps - Dátum: 03.07.2015
Hodnotenie:
Čítanosť: 255


Skočiť na hlavné menu


Skočiť na hlavné menu